Naar inhoud

Gemeentehuis

de Robianostraat 64
B-2150 Borsbeek
tel. 03 320 94 00
info@borsbeek.be

Openingsuren gemeentehuis

ma.8.45 tot 12 uur
17.30 tot 20 uur
di.8.45 tot 12 uur
wo.8.45 tot 12 uur
13.30 tot 16 uur
do.8.45 tot 12 uur
vr.8.45 tot 12 uur

Gemeenteraad

Liselotte Leenaerts

Liselotte Leenaerts
  • Gemeenteraad: voorzitter

Manebruggestraat 204
2150 Borsbeek

tel. 03 321 70 13
liselotte.leenaerts@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Dis Van Berckelaer

Dis Van Berckelaer
  • Voorzitter vast bureau

  • Lid van de gemeenteraad

Louis Huybrechtsstraat 50
2150 Borsbeek

gsm 0475 96 05 10
burgemeester@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek

Algemeen

De burgemeester is het hoofd van het lokaal bestuur Borsbeek. Hij vertegenwoordigt de regering en de provinciale overheid bij het lokaal bestuur. Hij is verantwoordelijk voor de uitvoering van wetten en besluiten van deze overheden. Hij zit de vergadering van het schepencollege voor maar is tevens ook voorzitter van het vast bureau. Samen met de burgemeesters van de andere gemeenten van de politiezone MINOS maakt hij deel uit van het politiecollege.


Bevoegdheden

  • veiligheid
  • erediensten
  • participatie
  • wijkwerking

Afspraak

Elke maandagavond vanaf 19 uur of opafspraak. 
Opgelet: er is geen spreekuur op maandagen wanneer de gemeenteraad plaatsvindt (data gemeenteraad)

Lucienne Bogaerts

Lucienne Bogaerts
  • Lid van de gemeenteraad

Corneel Smitslei 1/gel
2150 Borsbeek

tel. 03 322 08 78
lucienne.bogaerts@borsbeek.be

Vlaams Belang


Linda Bresseleers

Linda Bresseleers
  • Lid van de gemeenteraad

Hulgenrodestraat 63
2150 Borsbeek

gsm 0472 49 31 53
linda.bresseleers@borsbeek.be

N-VA


Michael Bryon

Michael Bryon
  • Lid van de gemeenteraad

Granvellelaan 82
2150 Borsbeek

gsm 0486 94 01 27
michael.bryon@borsbeek.be

N-VA


Ken Casier

Ken Casier
  • Lid van de gemeenteraad

  • Lid van vast bureau

Jan Goovaersstraat 8/001L
2150 Borsbeek

gsm 0479 23 94 13
ken.casier@borsbeek.be

N-VA


Bevoegdheden

  • burgerzaken
  • communicatie
  • ICT
  • lokale economie
  • financiën
  • personeel

Afspraak

Een gesprek kan plaatsvinden op afspraak.

Ann Coemans

Ann Coemans
  • Lid van de gemeenteraad

Georges De Grooflei 33
2150 Borsbeek

gsm 0498 61 26 45
ann.coemans@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Luc Couillier

Luc Couillier
  • Lid van de gemeenteraad

Singel 98
2150 Borsbeek

tel. 03 322 16 36
luc.couillier@borsbeek.be

N-VA


Hassana Errazzouki

Hassana Errazzouki
  • Lid van de gemeenteraad

Frans Theyslei 18
2150 Borsbeek

gsm 0496 76 15 15
hassana.errazzouki@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Chris Grietens

Chris Grietens
  • Lid van de gemeenteraad

Floris Primslei 53
2150 Borsbeek

gsm 0485 79 97 93
tel. 03 325 48 22
chris.grietens@borsbeek.be

Vlaams Belang


Walter Kiebooms

Walter Kiebooms
  • Lid van de gemeenteraad

  • Lid van vast bureau

Breedveld 19
2150 Borsbeek

tel. 03 321 34 59
walter.kiebooms@borsbeek.be

N-VA


Bevoegdheden:

  • openbare werken
  • sport
  • dierenwelzijn

Afspraak

Een gesprek kan plaatsvinden op afspraak.

Marian Lauwers

Marian Lauwers
  • Lid van de gemeenteraad

  • Lid van vast bureau

Corluylei 33A
2150 Borsbeek

gsm 0473 87 12 96
marian.lauwers@borsbeek.be
  • Iedereen Borsbeek

Bevoegdheden

  • mobiliteit
  • ruimtelijke ordening
  • milieu/klimaat
  • wonen

Afspraak

Een gesprek kan plaatsvinden op afspraak.

Peggy Maebe

Peggy Maebe
  • Lid van de gemeenteraad

Karel Soetelaan 114
2150 Borsbeek

gsm 0478 58 66 17
peggy.maebe@borsbeek.be

Frans Neyens

Frans Neyens
  • Lid van de gemeenteraad

Sprinkhaanstraat 12
2150 Borsbeek

gsm 0478 94 56 07
tel. 03 337 68 08
frans.neyens@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Iedereen Borsbeek 

Geert Van de Laar

Geert Van de Laar
  • Lid van de gemeenteraad

August Van Putlei 129
2150 Borsbeek

gsm 0485 62 36 58
geert.van.de.laar@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Kristof Van de Velde

Kristof Van de Velde
  • Lid van de gemeenteraad

  • Lid van vast bureau

Rosekapellestraat 44
2150 Borsbeek

tel. 03 366 23 61
kristof.van.de.velde@borsbeek.be

N-VA


Bevoegdheden

  • onderwijs
  • jeugd
  • feestelijkheden
  • bijzonder comité

Afspraak

Een gesprek kan plaatsvinden op afspraak.

Anita Van den Bulck

Anita Van den Bulck
  • Lid van de gemeenteraad

Wenigerstraat 61
2150 Borsbeek

gsm 0497 43 56 90
anita.van.den.bulck@borsbeek.be

N-VA


Naomi Van der Velden

Naomi Van der Velden
  • Lid van de gemeenteraad

Bursebekestraat 7/gel0
2150 Borsbeek

gsm 0478 49 31 11
naomi.van.der.velden@borsbeek.be

N-VA


Peter Van Hoof

Peter Van Hoof
  • Lid van de gemeenteraad

August Van Putlei 122
2150 Borsbeek

gsm 0496 51 30 63
peter.van.hoof@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek


Tom Verboven

Tom Verboven
  • Lid van de gemeenteraad

  • Lid van vast bureau

Frans Beirenslaan 71
2150 Borsbeek

gsm 0496 12 75 41
tel. 03 366 40 17
tom.verboven@borsbeek.be

Bevoegdheden

  • sociale zaken
  • erfgoed
  • cultuur
  • noord-zuid
  • begraafplaats
  • senioren

Zitdag

En gesprek kan plaatsvinden op afspraak.


Ann Vereycken

Ann Verycke
  • Lid van de gemeenteraad

Corluylei 43b
2150 Borsbeek

gsm 0499 70 17 91
tel. 03 295 70 60
ann.vereycken@borsbeek.be

Iedereen Borsbeek